• Brufen banner man
  • Brufen banner woman

Brufen video thumbnail

Brufen

Netrapte sami sebe a sáhněte
po osvědčené pomoci

Brufen vám spolehlivě pomůže od bolesti, abyste si mohli užít každý den naplno. Pomůže vám ke snížení horečky, léčbě mírné až středně silné bolesti jako je třeba bolest hlavy (včetně migrény), zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění, nebo při bolestivé menstruaci.
Brufen nejenže tlumí bolest, ale také působí protizánětlivě. Proto je často používán pro léčbu bolesti při poranění měkkých tkání (např. svalů, šlach a vazů), při podvrtnutí nebo pohmoždění. 

Co je Brufen?

Brufen 400 je lék k vnitřnímu užití (v lékařských termínech nesteroidní antirevmatikum), obsahující účinnou látku ibuprofen a to 400 mg v jedné potahované tabletě. Jako každý lék, i Brufen může mít v určitých případech nežádoucí účinky, proto si vždy pečlivě prostudujte příbalový leták.


Váš originální Brufen!

Možná jste to nevěděli, ale právě Brufen je originální lék obsahující ibuprofen, který byl na trh uvedený ve Velké Británii už v roce 1969 a který tedy již téměř 50 let úspěšné pomáhá pacientům s horečkou a bolestí v mnoha zemích světa. 


brufen packshot