Volně prodejné produkty

 • Allergodil®

  Allergodil® je lék na alergii.
  Přípravek se používá k symptomatické léčbě nosních příznaků sezónní alergické rýmy (senné rýmy) a celoroční alergické rýmy.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Allergodil® oční kapky

  Allergodil® oční kapky se používají k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy).

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Dermatix®

  Lokální rychleschnoucí silikonový gel k vnějšímu užití pro prevenci jizev u čerstvě zhojených ran a redukci vystouplých nevyzrálých jizev.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Legalon 70 Legalon 140

  Legalon je lék používán jako podpůrná léčba při toxickém poškození jater, chronickém zánětlivém onemocnění jater nebo při jaterní cirhóze.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Maxi-Kalz 500 Maxi-Kalz 1000

  Maxi-Kalz obsahuje vápník ve formě vhodné k podávání ústy. Dostatečný přísun vápníku je nutný pro růst kostí a zubů a pro normální funkci buněčných membrán, nervů a svalů.
  Vápník se používá i při léčbě některých alergických stavů Běžná denní potřeba vápníku se pohybuje mezi 500-1500 mg.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Reparil® – Dragées

  Léčivý přípravek Reparil-dragées je určen k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin s projevy, jako jsou otok nohou, křečové žíly, pocit tíhy, bolest, únava, svědění, napětí a křeče v lýtkách.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Reparil® – Gel N

  zlepšuje akutní obtíže při tupých poraněních, tj. pohmoždění, krevní výron, vymknutí, zhmoždění, pokud je léčba pouze přípravkem podávaným místně vhodná.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Solcoseryl®

  SOLCOSERYL® podporuje hojení poškozené tkáně v ústní dutině a jeho léčivá složka lauromakrogol způsobuje povrchové znecitlivění a rychle utiší začínající a přetrvávající bolesti. Pasta vytváří díky svému přilnavému charakteru na ústní sliznici dlouhodobý ochranný povlak, který brání podráždění při jídle a pití. Bolest pomine za 1-3 minuty po nanesení pasty na bolestivé místo.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >
 • Travel-Gum 20 mg

  Přípravek Travel-Gum 20 mg je lék proti nevolnosti a zvracení (antihistaminikum, antivertiginosum). Léčivá látka se žvýkáním uvolní z perorální gumy a je i sliznicí úst vstřebána do krve. Tento způsob užití je výhodný na cestách, protože se lék nemusí polykat. Účinkuje tudíž i tehdy, když k nevolnosti či zvracení už došlo. Travel-Gum 20 mg je proto vhodný k léčení cestovní nevolnosti a zvracení.

  Žádejte ve své lékárně.


  Více >