Generika

Generika

Od roku 1966 uplatňuje společnost Mylan jediný globální standard kvality napříč svými závody a napříč nabídkou produktů na všech trzích.

Jak v Mylanu generické léčivé přípravky vyrábíme

 1. Monitorování léků
  0

  Vyspělé systémy monitorování

  Ačkoli to není vyžadováno, používá společnost Mylan nejmodernější systémy monitorování, které automaticky vyhodnocují produkty a odmítají ty, které nevyhovují specifikacím. Tato vyspělá technologie se užívá k automatickému odstraňování závadných produktů z výroby a balicích linek.

 2. Standardy v oblasti léků
  0

  Jediný globální standard kvality

  Ať už jde o léčiva určená pro miliony lidí, nebo jen pro pár osob, je naší prioritou splnit oborové standardy nebo je překonat. Naše týmy nepřetržitě provádějí kontroly v plném rozsahu, aby zajistily kvalitu a integritu našich produktů. Zároveň se snaží produkty neustále zlepšovat, aby se dosáhlo optimální kvality a konzistence. Protože důvěra v našem pojetí překračuje globální standardy kvality. Vše se odvíjí od toho, že nám záleží na lidech, kterým naše práce pomáhá.

 3. Padělání léků
  0

  Ochrana proti vadám

  Kvalita začíná krokem č. 1. Společnost Mylan používá zavedené zkušební a ověřovací postupy, aby byla zajištěna vhodnost aktivních látek obsažených v léčivech.

 4. Důkaz bezvadného složení a účinnosti
  0

  Důkaz bezvadného složení a účinnosti

  Společnost Mylan testuje v předepsaných intervalech stabilitu svých produktů a může zaručit jejich účinnost, bezvadné složení a trvanlivost.

 5. Záruka kontroly správné výrobní praxe
  0

  Záruka lékárnám

  Zákazníci spoléhají na vaši radu. To je jedním z důvodů, proč společnost Mylan uplatňuje jediný globální standard kvality napříč svými závody a nabídkou produktů – na všech trzích.

 6. Požadavky jedinečného prodejního argumentu
  0

  Záruka lékařům

  Aby vašim pacientům zajistila léčiva nejvyšší kvality, používá společnost Mylan vyspělé zkušební a monitorovací systémy. Ty zaručují soulad produktů s kritérii pro splnění zkoušek, která splňují požadavky stanovené regulačními orgány po celém světě.

Poslední změny  7.11.2018