Brufen

Trápí vás bolest?
Zbavte se bolesti - lehce.

Bolest je běžnou součástí našeho života. Mnoho z nás ji prožívá denně. Abyste si mohli užít každý den, zbavte se bolesti. Brufen vám pomůže ke snížení horečky, léčbě mírné až středně silné bolesti jako je třeba bolest hlavy (včetně migrény), zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění, nebo při bolestivé menstruaci.

Brufen nejenže tlumí bolest, ale také působí protizánětlivě. Proto je často používán pro léčbu bolesti při poranění měkkých tkání (např. svalů, šlach a vazů), při podvrtnutí nebo pohmoždění.


Osvědčená kvalita již 50 let.

Možná jste to nevěděli, ale právě Brufen je originální lék obsahující ibuprofen, který byl na trh uvedený ve Velké Británii už v roce 1969 a který tedy již téměř 50 let úspěšně pomáhá pacientům s horečkou a bolestí v mnoha zemích světa.


Brufen 400

Brufen 400 je tradiční a generacemi ověřený lék na úlevu od různých druhů bolestí. Jeho výhodou je navíc protizánětlivý účinek. Brufen 400 je lék k vnitřnímu užití (v lékařských termínech nesteroidní antirevmatikum), obsahující účinnou látku ibuprofen a to 400 mg
v jedné potahované tabletě.Brufen Rapid

Potřebujete rychlou úlevu od bolesti? Brufen Rapid je moderní lék
s rychlým nástupem účinku. Dokáže pomoci od různých druhů bolestí a také působí protizánětlivě. Brufen Rapid je lék k vnitřnímu užití, který obsahuje účinnou látku ibuprofen 400 mg ve formě ibuprofen lysinátu
v jedné potahované tabletě.


Před použitím přípravku Brufen 400 nebo Brufen Rapid vždy pečlivě čtěte příbalovou informaci.